Бактеріальні закваски ТМ GOOD FOOD (ГУД ФУД) призначені для приготування натуральних йогуртів та інших кисломолочних продуктів вдома.

Домашні йогурти - це корисні натуральні продукти. Не докладаючи особливих зусиль, з молока і закваски, ви можете приготувати у себе вдома класичний йогурт, кефір або ряжанку, або ж такі унікальні лікувальні продукти як Симбіотик, Імуналіс, напій кавказьких довгожителів - Наріне, спеціальний кисломолочний напій для першого прикорму і харчування дітей - Біфідокомплекс, або унікальний продукт для схуднення - Фітнес Йогурт.

Як приготувати йогурт? Дуже просто, для цього вам знадобляться: молоко, каструля або йогуртниця (без різниці) і бактеріальна закваска GOOD FOOD.

Приготувавши свій домашній йогурт, ви завжди будете впевнені, що він не містить консервантів, стабілізаторів, ароматизаторів та інших шкідливих добавок.

Закваски ГУД ФУД - це еталон якості. Закваски виробляються в Італії, що є гарантією того, що у вас завжди вийде смачний, корисний і густий йогурт.

Де купити? А купити закваски ГУД ФУД можна в кожній другій аптеці України, навіть в самому невеликому місті ви знайдете наші закваски. Чи шукайте нас в супермаркетах на молочних полицях.

 • Закваски GOOD FOOD: здоровый кишечник - здоровый организм!
  Детальніше
 • Диетический обед в банке! Для тех кому некогда готовит обеды в офис!
  Детальніше
 • Cюжет про домашние йогурты GoodFood TM в программе «Мамина школа»
  Детальніше
 • Cюжет про домашний творог GoodFood TM в программе «Мамина школа»
  Детальніше
 • Рецепт приготовления домашнего творога от GoodFood
  Детальніше
 • ...Доброго дня1 порадьте будь ласка, яку закваску краще вибрати.....Взяла в аптеці закваску Йогурт.. а потім вичитала про Імуналіс... діткам 2,5 та 4,4, часто хворіють застудними( старший щей почав "ходити2 якщо цей процес можна так назвати 3 дня в садочку місяць лікуємось)...І як замовити через сайт, ( якщо в мене поломився телефон сиджу буз зв*зку) , якою буде ціна..?.
  відповідь
 • Добрий день.Скажіть,коли додавати цукор:до теплого молока разом з закваскою чи до готового вже йогурт.бо діти хочуть трохи з цукром.
  відповідь
 • Добрий день!Дитині 9 місяців і хочу починати вводити кисломолочний прикорм.З якого віку можна закваску "Домашній сир"?
  відповідь