Бактеріальні закваски ТМ GOOD FOOD розроблені і виробляються на замовлення української компанії ГУДФУД в італійському центрі дослідження і розвитку біохімії - BIOCHEM srl. Цей виробник вже багато років працює у сфері пробіотичних продуктів і є визнаним лідером ринку заквасок серії «HOME» (для домашнього приготування) в Європі.

Закваски ТМ GOOD FOOD - це високоякісний продукт, вони відповідають всім показникам якості згідно міжнародних стандартів. Виробництво заквасок ТМ Good Food має сертифікат міжнародної системи управління якістю ISO 9001-2008.

Кожна закваска ТМ GOOD FOOD - це унікальний комплекс корисних бактерій - природних складових здорової мікрофлори людини. Бактеріальні склади в заквасках ГУДФУД включають в себе всі необхідні пробіотичні бактерії в різних комбінаціях: для дорослих, для дітей, для профілактики, і для лікування різних захворювань, викликаних порушенням мікрофлори. Саме тому асортимент заквасок ТМ GOOD FOOD здатний задовольнити потреби самої широкої аудиторії покупців.

Якщо ви не знаєте, яку закваску вибрати, що можна дати дитині в якості прикорму, або у вас є проблеми з кишечником - прочитайте розділ FAQ.

Якщо ви ще не знаєте, як легко і просто можна приготувати самому натуральний йогурт - подивіться інструкцію з приготування йогурту на нашому сайті.

З квітня 2012 року кількість бактерій у всіх заквасках ГудФуд збільшено удвічі! Основна мета таких змін - завоювати ще більше довіри у населення України, запропонувати закваски, які за всіма параметрами будуть найбільш корисними з представлених в Україні.

Компанія ГУДФУД не стоїть на місці і постійно розвивається. З квітня 2012 року в лінійці італійських заквасок ТМ GoodFood з'явився ще один продукт - Йогурт-фітнес - закваска, яка природним і безпечним шляхом допоможе прискорити обмін речовин, знизити обсяги підшкірного жиру і зменшити кількість жиру на внутрішніх органах.

Вже сьогодні ви можете придбати бактеріальні закваски GoodFood від виробника в нашому інтернет-магазині Еcomagazin з доставкою, а також в аптеках, дитячих магазинах і на молочних полицях супермаркетів. Дивитися список точок продажу.

П'ять причин зупинити свій вибір на заквасках GOOD FOOD

  1. Європейська якість. Закваски GOOD FOOD виробляються в Італії і відповідають європейським стандартам якості.
  2. Закваски GOOD FOOD - Вибір №1 серед споживачів України. Згідно з дослідженнями ТОВ "Проксіма Рісерч" за результатами продажу в 2013 році в категорії "Закваски для домашніх йогуртів".
  3. Висока якість - вигода для споживача. Завдяки високій концентрації живих бактерій в кожній заквасці, з однієї закваски ви можете приготувати від 1 до 3 літрів живого йогурту. При цьому концентрація корисних бактерій буде однаково високою як при приготуванні одного, так і при приготуванні трьох літрів йогурту. Крім того, будь-який продукт із заквасок ТМ Good Food можна перезаквашувати 3 рази.
  4. МОЗ України рекомендує закваски GOOD FOOD для:
  • першого кисломолочного прикорму з 6 місяців і старше, і харчування дітей (рекомендовано 6 позицій: Йогурт, Симбіотик, Біфідокомплекс, Імуналіс, Наріне, Біокефір);
  • підвищення імунітету;
  • нормалізації травлення;
  • відновлення мікрофлори кишечника при дисбактеріозах і після прийому антибіотиків

5. Ефективність доведена клінічно в Україні. Висока ефективність закваски Симбіотик при лікуванні дисбактеріозу кишечника і захворювань ШКТ доведена клінічними дослідженнями, які проводилися в НМУ ім.А.А.Богомольця в 2012 році. А також, закваску Симбіотик рекомендують використовувати в якості харчування для вагітних. Під час вагітності, особливо важливо піклуватися про здоров'я кишечника, адже від цього залежить здоров'я не тільки мами, але і малюка.

Будьте здорові!