• Кисломолочне дитинство

  Найкорисніші продукти потрібні не тільки немовлятам, але й діткам старшого віку. Особливо перші 13 років їхнього життя. Адже саме в цей період у людини формується імунітет і мікрофлора організму, закладається скелет і продовжують розвиватися ключові органи. Дітям в цьому віці необхідний максимум корисних мікроелементів, що входять до складу домашньої кисломолочки.

 • Секрет здоров'я майбутнього малюка - у мами в животі

  Хочете народити здорового малюка з міцним імунітетом? Починайте піклуватися про мікрофлору власного кишечника вже сьогодні. Здоров'я мікрофлори кишечника матусі безпосередньо впливає на розвиток дитини, як в утробі, так і після народження малюка.

 • Як уникнути алергії і діатезу у дитини

  Велика кількість алергенів потрапляє в організм через рото-носову порожнину, а потім через кишечник. При першому «знайомстві» з будь-якою новою речовиною/продуктом організм повинен вирішити, чи небезпечний цей продукт для здоров'я, чи корисний. Цю функцію в організмі виконують біфідобактерії. Вони сигналізують до мозку «шкідливий» або «нешкідливий» продукт потрапив в організм.

 • Коли і як вводити перший кисломолочний прикорм

  Про дітей ми завжди дбаємо більше, ніж про себе. Як тільки жінка дізнається про свою вагітність, вся легковажність в їжі і поведінці змінюється обережністю і турботою про майбутнє малюка, ми рекомендуємо вживати наші закваски, як харчування для вагітних. Коли малюк нарешті з'являється на світ, то відповідальність тільки зростає. Спочатку газики, потім харчові алергії змушують звертати підвищену увагу на раціон дитини і систему харчування всієї сім'ї.

 • Піднімаємо і зміцнюємо імунітет дитини, використовуючи закваски

  Можна загартовувати і підвищувати імунітет своєї дитини різними способами, годувати вітамінними продуктами, цибулею і часником, займатися спортом з ним, але без знань, де «живе» імунітет, зусилля можуть виявитися неефективними і безглуздим. Виявляється, більше 80 % імунних клітин «мешкає» в слизовій оболонці кишечника.

 • Як схуднути після пологів і вагітності з користю для здоров'я

  Як схуднути після пологів, яке харчування обрати під час вагітності, як підібрати правильну дієту для вагітних - запитання, якими стурбовані багато матусь. Раціональне харчування з максимальною кількістю корисних мікроелементів і бактерій - відповідь на ці запитання. А тепер детальніше.

 • Вагітність і мікрофлора

  З початком вагітності в організмі майбутньої мами відбувається величезна кількість змін. І особливо ці зміни стосуються обміну речовин. З настанням вагітності, обмін речовин майбутньої мами повністю перебудовується, і якщо раніше він повинен був забезпечити корисними речовинами одну людину, то тепер всі поживні речовини діляться і на маму, і на малюка. Тому дуже важливо, щоб всі корисні речовини, які надходять з їжею, засвоювалися на 100%. Адже їх має вистачити і на тебе, і на твого малюка. І навпаки, всі токсичні речовини повинні бути максимально швидко виведені з організму, щоб не нашкодити плоду.

 • Кисломолочне меню для самих маленьких

  Харчування - один з найважливіших чинників, що впливає на наше життя і здоров'я. Всі люблять добре і смачно поїсти. Запастися корисними речовинами і вітамінами - це те, що потрібно для роботи нашого організму. У харчуванні важливий як режим, так і якість самих продуктів, котрі ми вживаємо. Особливо це стосується маленьких діток. Адже їхній організм ще не до кінця сформований і може бути чутливий до будь-якої неякісної їжі.

 • Кисломолочний прикорм

  Найбільше щастя для батьків - здорові діти. А здоров'я дітей безпосередньо залежить від того, які продукти дитина їсть. Саме тому так важливо з самого першого року життя приділяти максимум уваги харчуванню дітей. Перші місяці основний продукт малюка - це мамине молоко. А ближче до півроку починають виникати питання - що і коли вводити в раціон.