Коли і як вводити перший кисломолочний прикорм

Про дітей ми завжди дбаємо більше, ніж про себе. Як тільки жінка дізнається про свою вагітність, вся легковажність в їжі і поведінці змінюється обережністю і турботою про майбутнє малюка, ми рекомендуємо вживати наші закваски, як харчування для вагітних. Коли малюк нарешті з'являється на світ, то відповідальність тільки зростає. Спочатку газики, потім харчові алергії змушують звертати підвищену увагу на раціон дитини і систему харчування всієї сім'ї.

прикорм с ГУД ФУД

Кисломолочні продукти - необхідна складова першого прикорму, адже малюкові потрібно формувати мікрофлору кишечника. Купуючи продукти в магазині, ми мимоволі поставляємо малюкові не тільки корисні бактерії, але і досягнення світової хімпромисловості. Консерванти, ароматизатори, барвники, згущувачі та інша хімія - це те, з чим дитині краще не знайомитися як можна довше. І не випадково головним гастрономічним трендом останніх років є кисломолочні продукти домашнього приготування. Тепер, щоб зробити домашній йогурт для малюка потрібно зовсім небагато - магазинне молоко, закваски GOOD FOOD (ГУД ФУД) і звичайна каструля або йогуртниця.

Прикорм для дітей

Необхідно розуміти, що здоров'я малюка протягом усього його життя безпосередньо залежить від харчування. І турбота про повноцінність раціону дитини ніколи не буває надмірною. Перші місяці основний продукт малюка - це мамине молоко. А ближче до півроку починають виникати питання - коли вводити прикорм. Більшість педіатрів радять вводити перший прикорм з 6-ти місяців, віддаючи перевагу сирку і йогурту, які приготовані зі спеціальних заквасок, що мають у своєму складі саме ті бактерії, які необхідні дітям до року.

Приготований в домашніх умовах йогурт і сир, завжди корисніший і безпечніший, ніж магазинний продукт. Ці кисломолочні продукти підтримують нормальний склад мікрофлори кишечника маляти, що необхідно для природного функціонування імунної системи. Який же з кисломолочних продуктів запропонувати (малюкові) дітям для прикорму першим, вирішуйте самі. Але якщо вага дитини перевищує його вікову норму, почніть з «Симбіотика». Малюк худенький? Першим дайте сирок. Вводьте прикорм (нову їжу) поступово, з інтервалом у два тижні і стежте за реакцією організму на новий продукт. Для приготування йогурту можна використовувати закваски «Біфідокомплекс» і «Симбіотик», для приготування сиру - закваску «Сир». Все - GOOD FOOD (ГУД ФУД). Закваски рекомендовані МОЗ України для дітей з 6-ти місяців.

Користь кефіру

Варто запропонувати кефір карапузові у віці 8-10 місяців. А приготувати кефір своїми руками можна за допомогою закваски «Біокефір» від GOOD FOOD (ГУД ФУД). Цей продукт допоможе нормалізувати стілець і травлення у дитини, поліпшить засвоєння макроелементів, синтез амінокислот і вітамінів. До складу «Біокефіру» також входять лактобактерії, які блокують роботу шкідливих мікроорганізмів.

Діти - створіння, які слідують своїм бажанням, тож корисність продуктів для них стоїть далеко не на першому місці (їх необхідно вчити культурі харчування). Тому малюк запросто може відмовитися від йогурту з тієї простої причини, що «несолодко». Але це можна виправити. Додавайте в готовий живий продукт фрукти, горіхи, мед, цукор, якщо дитина не сприймає продукти бджільництва, щоб порадувати його внутрішнього ласуна. І дружба малюка з йогуртом відбудеться.

Важливо пам'ятати, натуральне - завжди краще, а зроблене своїми руками - краще удвічі. Кисломолочні продукти дарують дитині комфорт, а мамі - спокійний сон, оскільки допомагають усунути надмірне газоутворення в кишечнику.

Схожі статті