• Ценные пробиотики: натуральные закваски или канадский йогурт?

  Пробиотики и пробиотические продукты включены в список обязательных назначений при болезнях пищеварительной системы, а так же в случаях, когда назначаются антибиотики или другая химиотерапия.

 • Синдром раздраженного кишечника: лечим вкусно!

  Многие знакомы с такими проблемами, как вздутие, нарушение стула, дискомфорт, боли и тяжесть в животе. Это состояние называется колит, или синдром раздраженного кишечника (СРК). Оно появляется из-за постоянного воспаления в стенке кишечника, и наиболее часто лечится медиками при помощи стероидных противовоспалительных препаратов - гормонов.

 • Дисбаланс в кишечнику

  Варто комусь поскаржитися на тяжкість в шлунку або інший прояв хвороби кишечника, як відразу знайдуться люди, які з розуміючим виглядом швидко поставлять діагноз - дисбактеріоз. І навіть назвуть пару-трійку «надійних» препаратів. Але не поспішайте до аптеки.

 • Принципи правильного використовування антибіотиків

  Антибіотики, мабуть, більше за інші ліки, вимагають до себе уважного ставлення. Це потужний засіб впливу, який відпускається без рецепта лікаря, але його неправильне застосування спричиняє серйозні наслідки. Про необхідність прийому антибіотиків, як і про їхні побічні дії сказано чимало. Всі ми прекрасно розуміємо, що краще зміцнювати імунітет і намагатися не запускати хворобу. Але якщо вже так сталося, що лікування антибіотиками не уникнути, можливо зробити їхній вплив на організм максимально ефективним без яких-небудь шкідливих наслідків?

 • Вибираємо закваски з корисними бактеріями

  Не всі йогурти домашнього приготування однаково корисні. Весь секрет у бактеріальному складі заквасок, на основі яких готується домашня кисломолочка. Ми розповімо про найбільш корисні і потрібні організму бактерії і закваски, в яких їх можна знайти.

 • Бактерії, що «з'їдять» ваші зайві кілограми

  Скинути навіть пару-трійку зайвих кілограмів з віком стає все важче. На допомогу приходять корисні лакто - і біфідобактерії, котрі прискорюють метаболізм та допомагають організму впоратися з зайвим жиром.

 • Секрет міцного імунітету і відмінного травлення

  Кишечник - другий за величиною орган нашого організму (перший - шкіра, третій - печінка). Довжина кишечника дорослої людини 7-8 метрів. Зовні він рівний. Всередині нього знаходиться величезна кількість складок. І на всій цій площі, у кожній дрібній складочці - мешкають живі істоти - лакто- і біфідобактерії. В середньому, близько 2кг живих бактерій (це мільярди мільйонів колоній). Вони є постійними мешканцями в організмі людини. З народження і до останніх днів людина живе в симбіозі з цими істотами.

 • Натуральний йогурт - рішення при коліті

  Коліт, або синдром роздратованого кишечника (СРК) - це стан, що з'являється через постійне запалення стінки кишечника. В результаті людина постійно відчуває дискомфорт, здуття і навіть болі в животі, порушується стілець. Традиційна медицина цю проблему лікує призначенням медичних препаратів - стероїдних протизапальних, тобто гормонів.

 • Закваски GOOD FOOD (ГУД ФУД) - це 3 в 1: пробіотик + пребіотик + смачне дієтичне харчування

  Бактеріальна закваска - це комбінація живих корисних пробіотичних бактерій. Використовуються для приготування натуральних домашніх кисломолочних продуктів. Домашні йогурти з заквасок GOOD FOOD - це корисно і смачно, на дворі 21 століття і вже пора забути про лікування пігулками, адже домашні кисломолочні продукти з заквасок GOOD FOOD замінюють як мінімум 2 види лікарських засобів: пробіотики, пребіотики.

 • Що таке мікрофлора кишечника і для чого потрібні лакто - і біфідобактерії

  На шкільних уроках анатомії ми вчили, що в нашому організмі є різні органи: серце, шлунок, печінка, легені і так далі. Кожен з цих органів виконує свої функції в організмі. Ми знаємо, що, наприклад, серце відповідає за рух крові, легені - за кисень. Орган, який ще зі шкільних уроків був обділений увагою - мікрофлора кишечника. А це ж самий дивовижний і багатофункціональний орган.

 • Як схуднути без дієт разом з фітнес-йогуртами

  Проблема надлишкової ваги в останні десятиріччя займає перші місця у багатьох країнах світу. Особливо гостро ця проблема стоїть в країнах Європи, СНД і США. Існує величезний вибір всіляких способів схуднення. Виснажливі дієти і пігулки для схуднення лише на деякий час вирішують проблему надмірної ваги. Як тільки людина, що худне повертається до нормального раціону або припиняє приймати пігулки для схуднення, зайві кілограми знову повертаються. Більше того, після курсу схуднення, чи то дієта чи пігулки, обмін речовин може порушитися, і зайві кілограми повернутися з «добавкою», як худнути правильно?

 • Правильное и рациональное питание для вашего крепкого здоровья

  Здоровый дух - в здоровом теле. Банально, но факт. Чем лучше мы следим за собой, своим питанием, тем больше в нас сил, энергии, целеустремленности и энтузиазма на свершение великих дел. Именно поэтому здоровое, правильное и рациональное питание - ключик ко многим дверям.

 • Ефективна дієта при лікуванні гастриту від GOOD FOOD

  Натуральні домашні йогурти привернули увагу гастроентерологів. І це не випадково: кисломолочна продукція домашнього приготування є найбільш ефективним пробіотиком, який необхідний при антибіотикотерапії. Але головне - домашні йогурти - це профілактика більшості захворювань шлунково-кишкового тракту, і навіть їх лікування. У тому числі - гастриту.

 • Бактеріальні інфекції кишечника. Відновлюємо мікрофлору, лікуємо дисбактеріоз з GOOD FOOD!

  Виявляється, бактеріальні інфекції - одна з найчастіших причин звернення до лікарів. І правда: хвороби кишечника, такі як, дисбактеріоз, трапляються часто-густо. А все тому, що від бактерій нікуди не сховатися, проте можна легко захиститися. Натурально і корисно.

 • Пробіотики і пребіотики:подвійний ефект

  У людському організмі налічується величезна кількість мікроорганізмів. Наприклад, у кишечнику міститься до 10¹² мікроорганізмів в 1 см3. Місця проживання мікроорганізмів - на слизових покривах людини. Причому, мікроорганізм прикріплюється тільки до певних рецепторів. Кількість таких рецепторів обмежена, тому мікроорганізми, що надходять з пробіотиками, займають тільки ту кількість рецепторів, котрі вільні. Інші мікроорганізми пробіотика не прикріплюються до епітелію кишечника, залишаються в просвіті кишки і через певний час виводяться з організму. Таким чином, при прийомі пробіотика не може бути передозування препарату, а його тривалий прийом не викликає ефекту заміни» або інших негативних наслідків.

 • Як підвищити імунітет і сказати хворобам - «НІ»!

  Захистити себе і свого малюка від сезонних вірусів і бактерій допоможуть йогурти домашнього приготування. Вони підвищать і зміцнять імунітет. Правда, варто вибирати лише ті закваски для йогуртів, які містять максимальну кількість дійсно корисних бактерій. Інакше «терапія» виявиться недієвою.

 • Чим відрізняються італійські закваски?

  Бактеріальні закваски ТМ GOOD FOOD розроблені і виробляються на замовлення української компанії ГУДФУД в італійському центрі дослідження і розвитку біохімії - BIOCHEM srl. Цей виробник вже багато років працює у сфері пробіотичних продуктів і є визнаним лідером ринку заквасок серії «HOME» (для домашнього приготування) в Європі.

 • Чим домашній йогурт кращий?

  Домашній йогурт дуже корисний. Бактерії, корисні для людського організму, живуть не більше 5 днів. По закінченню цього строку вони гинуть .Домашні йогурти натуральні і без консервантів. Склад домашнього йогурту: молоко + бактерії. В магазинні йогурти може входити до 10 інгредієнтів.

 • Як схуднути без дієт, ліків і з користю для здоров'я?

  Стрункими хочуть бути всі, і не залежно від статі, віку і сезону. Тому що нормальна вага - це корисно і для краси, і для здоров'я. А як схуднути, не вдаючись до важких дієт, виснажливих тренувань і ліків? І головне питання - як схуднути без шкоди для здоров'я?

 • Як завкаски GOOD FOOD підвищують імунітет?

  А чи знаєте ви, що середня довжина кишечника дорослої людини може становити до 8 метрів? Але рівний він тільки зовні. А всередині - величезна кількість складок. Складки покриті слизовою оболонкою, котра має площу 250-400м2! І на всій цій площі, у кожній дрібній складочці - живуть бактерії. Близько 2кг корисних бактерій! Це - наша мікрофлора.

 • 7 переваг домашніх йогуртів в порівнянні з магазинними

  Домашній йогурт корисний

  Бактерії, корисні для людського організму, живуть не більше 5 днів. По закінченню цього строку вони гинуть. Термін придатності йогуртів, придбаних в магазині - від 14 до 60 днів. Навіть якщо купленому вами йогурту всього 3-4 дні, є всі шанси, що він буде «мертвим». Продукти консервації пригнічують ріст і розмноження корисних для людського організму бактерій, а термічна обробка вбиває живі бактерії повністю.

 • «Кисломолочна дієта»: продукти для здоров'я та схуднення

  Цікавий факт: вченими доведено, що кількість клітин жирової тканини зростає в організмі людини з перших днів життя і до 5 років. З 5 років число клітин жиру в тілі залишається незмінним. Кількість жирових клітин не змінюється залежно від маси тіла людини, навіть якщо він страждає тяжким ожирінням. Змінюються лише розміри цих клітин. Таким чином, кількість жирових клітин у 20 кг дитини і 150 кг чоловіка однакове!