Бактеріальні інфекції кишечника. Відновлюємо мікрофлору, лікуємо дисбактеріоз з GOOD FOOD!

Виявляється, бактеріальні інфекції - одна з найчастіших причин звернення до лікарів. І правда: хвороби кишечника, такі як, дисбактеріоз, трапляються часто-густо. А все тому, що від бактерій нікуди не сховатися, проте можна легко захиститися. Натурально і корисно.

107431036_zabolevanijaorganovzheludochnokishechnogotrakta2

Не секрет, що нас оточують бактерії. Більше того, їх достатньо і всередині нас. Бактерії, які живуть в організмі складають нашу мікрофлору. Між іншим, це повноцінний другий за величиною орган у нашому організмі.

Як все інше в цьому світі, бактерії бувають хорошими і поганими. Коли поганих бактерій стає занадто багато, то хороші не можуть їм протистояти. Їм потрібна допомога. Скажімо, якщо в організм потрапила інфекція, корисних бактерій виявилося замало для боротьби з «заразою», вони стали масово гинути, а їх місця зайняли шкідливі бактерії. Ось вам і дисбактеріоз кишечника. Проблема ще і в тому, що оскільки наш організм - це цілісна складна система - порушення в одній її частині часто призводить до хвороб інших частин. Наприклад, при кишкової інфекції прояви будуть не тільки у кишечнику, але і на шкірі, а також з боку імунітету.

Способів потрапляння в організм кишкової інфекції, прояву хвороб кишечника, зокрема, порушення складу мікрофлори (дисбактеріозу) - безліч. І зовсім не обов'язково їсти брудні або зіпсовані продукти, щоб заробити порушення в мікрофлорі. Можна просто поплавати в річці або морі і випадково проковтнути трохи води з шкідливими бактеріями. Або ще банальніше: пообідати в ресторані, де погано помили посуд, привітатися за руку з хворою людиною і так далі. Список джерел інфекцій кишечника можна продовжувати нескінченно. Безумовно, у таких випадках потрібне лікування кишечника. Способів лікування дисбактеріозу є маса, але самий правильний - не лікувати дисбактеріоз, а запобігти його появі.

Найкращий захист - профілактика

Щоб бути готовими до потрапляння бактеріальної інфекції в кишечник (а значить - запобігти дисбактеріозу кишечника!), потрібно виховати у власному організмі армію опору - заселити свою мікрофлору безліччю корисних бактерій, які в разі чого будуть здатні захистити організм і не дозволять інфекції мати негативні наслідки. Тобто, лікування кишечника не знадобиться.

Є хороші новини: як вже згадувалось, що наш організм - цілісна система. Тож достатньо відновити мікрофлору кишечника, щоб вся інша мікрофлора організму почала реабілітацію. Цей факт багаторазово доведений клінічними дослідженнями.

А самий простий, ефективний і смачний спосіб відновити мікрофлору кишечника - це натуральні йогурти з пробіотичних заквасок GOOD FOOD (ГУД ФУД).

Закваски GOOD FOOD (ГУД ФУД) містять тільки корисні лакто - і біфідобактерії першого покоління. Ці бактерії ідентичні тим, що живуть у нашому організмі від природи. Це означає лише одне: бактерії з заквасок GOOD FOOD (ГУД ФУД) максимально швидко допоможуть відновити баланс мікрофлори всього організму. При цьому, регулярне вживання натуральних йогуртів допоможе легко підтримувати цей баланс і вберегти організм від багатьох недуг.

Закваски GOOD FOOD (ГУД ФУД) це корисна і смачна профілактика та лікування інфекцій кишечника, дисбактеріозу та інших бактеріальних інфекцій.

Рекомендації щодо прийому

В 1 мл готового йогурту GOOD FOOD (ГУД ФУД) кількість корисних бактерій така ж висока, як і в пакетику сухої закваски. При цьому, вона більша, ніж у капсульованих пробіотиках.

Для профілактики та підтримання мікрофлори достатньо вживати по 150 мл натурального йогурту з заквасок GOOD FOOD (ГУД ФУД) вранці і ввечері.

Для лікування (окремо, або разом з медичними препаратами при необхідності) краще всього використовувати йогурт з закваски «Симбіотик» від GOOD FOOD (ГУД ФУД).

Рекомендована кількість продукту у день:

Дітям до року - 100 мл йогурту в день;

Дітям від 1 року до 2 років - 200 мл йогурту в день;

Дітям старше 2-х років - 200-300 мл йогурту в день;

Дітям шкільного віку і дорослим - по 200 мл два рази на день щодня - вранці і ввечері за півгодини до їжі або через годину-півтори після їжі.

При сильно виражених проявах дисбіозу рекомендовано також додати закваску в сухому вигляді.

У сухому вигляді дітям дошкільного віку - тільки за рекомендацією педіатра.

Дітям шкільного віку і дорослим - 1 пакетик 2 рази в день за півгодини до їжі, або через годину-півтори після їжі, попередньо розчинивши в 50 мл теплої води або молока.

Тривалість прийому в сухому вигляді - весь час прийому препаратів, плюс 5-7 днів після закінчення курсу лікування.

Схожі статті