Бактерії, що «з'їдять» ваші зайві кілограми

Скинути навіть пару-трійку зайвих кілограмів з віком стає все важче. На допомогу приходять корисні лакто - і біфідобактерії, котрі прискорюють метаболізм та допомагають організму впоратися з зайвим жиром.

похудение-быстрое

Будемо відвертими - чим старшими ми стаємо, тим складніше нам справлятися із зайвими кілограмами. І не тому, що ми ліниві або їжі на тарілці стало набагато більше, як раз навпаки - навіть обмежуючи себе в їжі, ми все одно втрачаємо менше зайвої ваги, ніж хотілося б. Причину легко пояснити - лінуємося не ми, а наш організм. З віком, метаболізм сповільнюється. Головною причиною цього є порушення мікрофлори кишечника. Як наслідок, організму складніше перетравлювати їжу, яку ми їмо, і у нас наростає щільний запас жирів.

Вся правда про неправильне схуднення

tabletki-dlya-pohudeniya-kakie-oni-bivayut-i-kak-deystvuyut-1036-13162 (1)

Для початку розберемося з тим, як худнути неправильно. Для цього ми звернулися до лікаря-дієтолога, доцента кафедри внутрішньої медицини НМУ ім. А. А. Богомольця - Наталії Міхневої. Вона розповіла про те, як впливають на організм людини різні препарати для схуднення:

«Чаї для схуднення, приміром, мають в основному виражену сечогінну й проносну дію, що призводить до втрати рідини, вітамінів і мікроелементів. При цьому також порушується мікрофлора кишечника. Більше того, при схудненні за допомогою фіточаю вага швидко повертається.

Пігулки для схуднення теж не оздоровлюють нас. Вони володіють цілим рядом побічних ефектів, можуть бути токсичними для печінки, а деякі з них можуть привести до серйозних неврологічних розладів. Деякі пігулки для схуднення можуть порушувати жировий обмін, у результаті чого виникає дефіцит деяких необхідних вітамінів і жирів. А це, в свою чергу, призводить до поганого стану шкіри, волосся, нігтів, постійної втоми і виснаження. Плюс ефект від пігулок - вкрай короткотривалий.

Стимулятори та енергетики - ще один різновид «засобів для схуднення». Крім того, що вони високотоксичні, а значить, можуть сильно нашкодити печінці, підшлунковій та іншим життєво важливим органам, в них містяться елементи, що тримають організм в постійному стресі. Стимулятори та енергетики можуть викликати алергічні реакції, підвищену збудливість або, навпаки, сонливість, підвищене потовиділення».

Підсумок: краще не експериментувати з різного роду препаратами. Адже в підсумку до фізичних проблем додається ще й моральний аспект - ми впадаємо в депресію і починаємо різко вважати себе товстими і непривабливими. І дуже даремно. Адже є ідеальна формула, яка допоможе нам схуднути і поверне гарний настрій.

Як схуднути з користю для здоров'я

Наша стрункість безпосередньо залежить від мікрофлори кишечника, адже саме бактерії, котрі населяють наш кишечник, відповідають за обмін речовин, обсяги підшкірного жиру, обсяги жиру на внутрішніх органах, швидкість перетравлення їжі і так далі.

Щоб схуднути наша мікрофлора повинна бути здоровою і збалансованою. Більш того, в ній повинні жити спеціальні бактерії, які допомагають організму позбавитися від зайвої ваги.

В організмі людини живе більше 100 видів різних бактерій. Найбільш корисних з них - близько 20, в основному, це лакто - і біфідобактерії. У кожного виду бактерій в організмі людини є свої завдання і функції. Одні - захищають від вірусів, інші - розщеплюють і нейтралізують токсини, треті - виробляють різні вітаміни, а четверті - відповідають за метаболізм (обмін речовин), розщеплення жирів і перистальтику кишечника.

Компанія ГУДФУД спільно з командою кращих мікробіологів і дієтологів Італії розробили спеціальний продукт для схуднення - закваску для приготування Йогурту Фітнес. До складу закваски Фітнес Йогурт як раз і входять бактерії четвертої групи. Це 5 видів лакто - і 5 видів біфідобактерій, які відповідають за метаболізм, розщеплення жирів і перистальтику кишечника. Включивши до свого щоденного раціону одну-дві склянки Йогурту Фітнес, ви природним і безпечним шляхом зможете прискорити обмін речовин, знизити обсяги підшкірного жиру і зменшити кількість жиру на внутрішніх органах.

Склад закваски Фітнес Йогурт від GOOD FOOD (ГУД ФУД) був розроблений так, щоб впливати як на загальне здоров'я, так і на основні ланки метаболізму, що призводить до зниження надмірної ваги.

Йогурт Фітнес - відмінний продукт для схуднення і найкращий помічник у втраті зайвої ваги!

Щоденне вживання Фітнесу:

• прискорює обмін речовин (метаболізм);
• зменшує обсяги підшкірного жиру і жиру на внутрішніх органах;
• нормалізує рівень холестерину в крові;
• очищає від шлаків;
• при цьому позитивно впливає на загальне здоров'я.

yogurtovaya_dieta

Крім того, вживання натурального домашнього Йогурту Фітнес суттєво зменшує ризик розвитку захворювань викликаних надмірною вагою. А за рахунок відновлення здорового балансу біфідо - і лактобактерій в кишечнику:

 • • зменшуються алергічні прояви;
  • покращується опірність інфекціям;
  • підвищується працездатність і загальний тонус організму.

  Секрет ефективності закваски Йогурт Фітнес

  Як працюють бактерії:

  • Lactobacillus gasseri - стримує ріст жирових клітин
  Lactobacillus casei subsp. Rhamnosus - прискорює обмін речовин, переробляє жир в енергію, стимулює ріст м'язів
  Комплекс Lactobacillus acidophilus та Lactobacillus casei subsp. Rhamnosus - сприяє зниженню рівнів холестерину і небезпечних ліпопротеїнів
  • Комплекс Bifidobacterium adolescentis, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium Infantis, Bifidobacterium longum і Bifidumbacterium bifidum - нормалізує роботу кишечника
  Комплекс Lactobacillus casei subsp. Rhamnosus, Lactobacillus Аcidophilus, і Streptococcus Тhermophilus - відновлює мікрофлору, є засобом лікування і профілактики дисбактеріозу.

  Як працюють бактерії комплексу Фітнес Йогурт - міжнародна оцінка

  Lactobacillus gasseri: У науково-дослідному інституті Megmilk Show Brand (Японія) в минулому році експериментально була доведена здатність бактерій Lactobacillus gasseri до стримування зростання жирових клітин.

  Комплекс Lactobacillus acidophilus та Lactobacillus casei subsp. Rhamnosus: Надмірна кількість ліпопротеїнів і холестерину - одна з головних причин порушення обміну речовин, закупорки кровоносних судин, перевантаження в роботі печінки. В результаті кількість жиру зростає. Кисломолочні бактерії зазначеного комплексу здатні безпечним і простим чином знижувати рівень шкідливого холестерину і ліпопротеїнів. Згідно з результатами досліджень мікробіологів Медичного центру штату Кентуккі і Вагенінгенського університету Нідерландів, проведених у 1999 році, 2 бактерії Lactobacillus casei subsp. Rhamnosus і Lactobacillus acidophilus - саме в комплексі не тільки знижують рівень зазначених шкідливих речовин до показників норми, але і утримують ці показники в нормі у разі необхідності, не занижуючи кількість холестерину і ліпопротеїнів.

  Lactobacillus casei subsp. rhamnosus: Ці бактерії згідно з даними дослідження 2008-ого року іспанського Інституту агрохімії та харчових технологій мають унікальну здатність - будучи в кишечнику вони переробляють жирні кислоти в кон'юговану лінолеву кислоту (КЛК). І саме лінолева кислота вміє перетворювати жир в енергію, при цьому заодно і стимулюючи зростання м'язової тканини.

  Комплекс Bifidobacterium breve, Bifidumbacterium bifidum, Bifidobacterium infantis,
  Bifidobacterium longum і Bifidobacterium adolescentis:
  Дослідження ряду медичних факультетів наукових університетів в Японії, Бразилії, Швейцарії, Канаді, показали, що даний комплекс п'яти біфідобактерій заспокійливо діє на слизову кишечника, знижуючи запальні процеси, що в результаті допомагає привести в норму процес перетравлення їжі, всмоктування в кров і тканини корисних речовин. Хороша робота кишечника означає зниження ризику появи різних алергічних реакцій - цей факт однозначно був доведений у 2009 році роботами корейських дослідників з Університету Сеула.

  Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus і Streptococcus salivarius subsp. Thermophilus: Спростовано панівне припущення про те, що живі пробіотики не приносять користі при їх поглинанні загальноприйнятим способом через ШКТ, оскільки бактерії гинуть і втрачають всю свою силу, не доходячи до кишечника. Дослідники Клінічного центру досліджень дитячої лікарні в Парижі і Національного інституту агрономічних досліджень Франції в 2006 році довели, що при поїданні звичайного наповненого живими бактеріями йогурту їх виживає не менше 6-7*104 при проході через кишечник. Цієї кількості достатньо для отримання очікуваного позитивного ефекту від натурального живого йогурту.

  Комплекс Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei subsp. rhamnosus і Streptococcus thermophilus: Це той набір бактерій, який порадує будь-яку жінку. В даному випадку мова вже не йде про позбавлення від зайвих кілограмів, але і про здатність цього комплексу бактерій (просто при споживанні «Фітнес Йогурту») відновлювати мікрофлору піхви. Ця можливість науково доведена на кафедрі акушерства та гінекології Медичного університету у Відні в 2008 році, і в 2010 році на кафедрі гінекології Медуніверситету в Шанхаї. Даний комплекс - це профілактика і допомога в лікуванні таких неприємних явищ як молочниця і бактеріальні вагінози. Крім того, як жінкам, так і чоловікам цей комплекс допомагає запобігти урологічним захворюванням, причиною яких є порушення флори статевої системи.

iogurt

Як споживати Йогурт Фітнес

Дітям старшого шкільного віку:

звичайний раціон - склянка в день, краще на ніч (близько 200 мл)

для корекції і підтримки ваги - по 150 мл двічі на день, вранці і ввечері

Дорослим:

звичайний раціон - 200-300 мл 1-2 рази в день

для корекції ваги - по 150-200 мл вранці за півгодини до сніданку, ввечері за годину-півтори до сну (після йогурту нічого не їсти), і 150 мл замість одного з перекусів.

При наявності значного надлишку ваги обов'язкова особиста консультація лікаря і складання раціону харчування і фізичних вправ.

Для прискорення ефекту до вживання готового йогурту, можна додати прийом закваски в чистому вигляді, без заквашування. Розчиніть вміст одного пакетика в 20 мл теплої кип'яченої води або молока і приймайте двічі на день за 20 хвилин до їжі протягом 2-х тижнів.

Термін придатності - 1 рік при температурі 0 + 6°С (холодильник), 2 роки - при температурі мінус 18°С (морозильна камера).

Схожі статті