• Якість заквасок GOOD FOOD підтверджено «Добрим знаком»

  Повідомляємо вам, що бактеріальні закваски «GOODFOOD» відзначені знаком контролю якості продуктів «ДОБРИЙ ЗНАК» (СТБ). «Добрий знак» - це додаткова гарантія високої європейської якості заквасок «GOODFOOD» для споживачів, яку підтверджено після ретельної перевірки в провідних європейських лабораторіях.

 • Доставка заквасок GOOD FOOD - легко, просто і економно!

  Хочете замовити закваски ГУД ФУД не виходячи з дому? Доставка заквасок по Києву та по всій Україні без проблем!

 • 7 переваг італійських заквасок ТМ GOOD FOOD

  В Європі закваски для домашнього приготування з 80-х років можна придбати у вільному продажу в звичайних продуктових магазинах. Крім того, компанія має сертифікат ISO 9001:2008, що гарантує відповідність продукту всім міжнародним стандартам якості та Європейським Директивам 90/220 EEC.

 • Дві важливі умови для приготування ідеально густого йогурту

  Перший секрет густого йогурту - це чистий посуд. Обов'язково обдавайте окропом посуд, в якому готуєте йогурт (каструлю, стаканчики йогуртниці або чашу мультиварки і т.п). Якщо посуд не простерилізувати, в ньому можуть залишитися і потім розмножитися непотрібні нам бактерії. Ці мікроорганізми можуть перешкодити повноцінно розмножитися хорошим корисним бактеріям, і йогурт вийде менш густим.

 • Геннадій Попенко та його маленькі помічники готують домашній йогурт

  Все ще ставите запитання «як приготувати вдома йогурт»? Ну а поки ви думаєте, на кулінарну арену виходять наші юні друзі Аня та Сергій, для того, щоб показати всім дорослим, як легко вони можуть впоратися з приготуванням улюблених ласощів. З боку дорослих, спостерігачем буде популярний ведучий і шоумен Геннадій Попенко.

 • Увага акція від заквасок GOOD FOOD і REDMOND продовжено до 15.10.14!

  Купуйте закваски «GOOD FOOD» в аптеках та супермаркетах вашого міста, знаходьте акційний буклет і дізнайтеся, як отримати знижку.

 • Тепер в два рази більше корисних бактерій!

  Компанія ГУД ФУД піклується про своїх постійних клієнтів, і тих, хто тільки планує приєднатись до здорового харчування. Тому з квітня цього року кількість бактерій в заквасках ГУД ФУД ми збільшили удвічі!

 • Фітнес Йогурт - новий продукт в лінійці заквасок

  Представляємо Вам Йогурт Фітнес - новий продукт від компанії Гуд Фуд. Тепер знизити вагу і утримувати її стало ще легше. 10 бактерій у складі цієї закваски допоможуть безпечно прискорити обмін речовин, розщепити жир, що знаходиться на внутрішніх органах, а також знизити обсяги підшкірного жиру.

 • Клінічне дослідження "Симбіотику"

  Ефективність закваски Симбіотик підтвердило медичне клінічне дослідження, що проводилося в Національному університеті ім. А. А. Богомольця в 2012 році. Дослідження довело, що ця закваска ефективно відновлює здорову мікрофлору кишечника і нормалізує травлення. Результати повністю підтвердили ефективність і користь закваски Симбіотик не тільки для здоров'я в цілому, але і для профілактики і лікування захворювань кишечника.

 • Висока якість у всьому - пріоритет "ГУД ФУД"

  КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

  Компанія ГУД ФУД тестує свій продукт після його прибуття в Україну на наявність в ньому всіх заявлених бактерій в потрібній кількості. Перевірку проводять фахівці інституту мікробіології ім. Д. К. Заболотного НАН України. Тести в обов'язковому порядку проходить кожна партія заквасок. Що є гарантом надійності якості заквасок ТМ GOOD FOOD.

 • П'ять причин обрати закваски GOOD FOOD

  Закваски GOOD FOOD виготовляються ексклюзивно для ТОВ "ГУД ФУД" в Італії, у міжнародному центрі розвитку біохімії і мікробіології - BIOCHEM srl. Ця компанія вже багато років працює у сфері пробіотичних продуктів і вже 12 років є визнаним лідером ринку заквасок серії «HOME» (для домашнього приготування) в Європі.

 • Бактеріальні закваски GOOD FOOD

  Бактеріальні закваски ТМ GOOD FOOD розроблені і виробляються на замовлення української компанії ГУДФУД в італійському центрі дослідження і розвитку біохімії - BIOCHEM srl. Цей виробник вже багато років працює у сфері пробіотичних продуктів і є визнаним лідером ринку заквасок серії «HOME» (для домашнього приготування) в Європі.