П'ять причин обрати закваски GOOD FOOD

  1. Європейська якість. Закваски GOOD FOOD виробляються в Італії і відповідають європейським стандартам якості.
  2. Закваски GOOD FOOD - Вибір №1 серед споживачів України. Згідно з дослідженнями ТОВ "Проксіма Рісерч" за результатами продажу в 2013 році і першому півріччі 2014 року в категорії "Закваски для домашніх йогуртів".
  3. Висока якість - вигода для споживача. Завдяки високій концентрації живих бактерій в кожній заквасці, з однієї закваски ви можете приготувати від 1 до 3 літрів живого йогурту. При цьому концентрація корисних бактерій буде однаково високою як при приготуванні одного, так і при приготуванні трьох літрів йогурту. Крім того, будь-який продукт із заквасок ТМ GOOD FOOD можна перезаквашувати 3 рази.
  4. МОЗ України рекомендує закваски GOOD FOOD для:
  • першого кисломолочного прикорму з 6 місяців і старше, і харчування дітей (рекомендовано 6 позицій: Йогурт, Симбіотик, Біфідокомплекс, Імуналіс, Наріне, Біокефір);
  • підвищення імунітету;
  • нормалізації травлення;
  • відновлення мікрофлори кишечника при дисбактеріозах і після прийому антибіотиків.

5. Ефективність доведена клінічно в Україні. Висока ефективність закваски Симбіотик при лікуванні дисбактеріозу кишечника і захворювань ШКТ доведена клінічними дослідженнями, які проводилися в НМУ ім.А.А.Богомольця в 2012 році.

Схожі статті