Якість заквасок GOOD FOOD підтверджено «Добрим знаком»

Повідомляємо вам, що бактеріальні закваски «GOODFOOD» відзначені знаком контролю якості продуктів «ДОБРИЙ ЗНАК» (СТБ). Dobry_znak_300x410_ukc

«Добрий знак» - це додаткова гарантія високої європейської якості заквасок «GOODFOOD» для споживачів, яку підтверджено після ретельної перевірки в провідних європейських лабораторіях.

«Добрий знак» телеканалу СТБ - це унікальний в Україні соціальний проект з оцінки якості, безпеки продукту та чесності його виробника. Компанії та їх продукція проходять ретельну і незалежну перевірку. Вплинути на результати перевірки неможливо. Для забезпечення незалежності результатів перевірку проводять у європейських лабораторіях.

Успішно пройти перевірку можуть лише найкращі підприємства та продукція.

Перший етап перевірки охоплює всі аспекти виробництва, які впливають на якість: починаючи від сировини з якої виробляється продукт, закінчуючи компетентністю персоналу.

Другий етап - контроль безпеки продукту, який включає перевірку на всі потенційно небезпечні компоненти.

Завершальний етап - це перевірка чесності, показником якої є відповідність маркування до дійсного складу продукту. Виробники, які успішно пройшли перевірку, отримують спеціальну відзнаку якості та безпеки своїх продуктів - «Добрий знак». «Добрий знак» гарантує споживачу високу якість та безпеку продукту і підтверджує, що продукт можна сміливо купувати та споживати.

pack_simbiotik на белом фоне

Найближчим часом на всю продукцію «GOODFOOD» буде наноситися відмітка «Добрий знак».

Знак наноситься тільки на перевірений вид продукту і видається на 1 рік. Поки він присутній на упаковці, аудитори "Доброго знака" несуть відповідальність за його якість і безпеку, проводячи постійні незалежні аудити.

Незалежні перевірки європейськими лабораторіями та отримання «Доброго знака» стали ще одним вагомим підтвердженням якості та безпеки продукції ТМ «ГУД ФУД».

Схожі статті