Висока якість у всьому - пріоритет "ГУД ФУД"

ТОВ «ГУД ФУД» є соціально відповідальною компанією, яка дбає про високу якість своєї продукції.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Компанія ГудФуд тестує свій продукт після його прибуття в Україну на наявність в ньому всіх заявлених бактерій в потрібній кількості. Перевірку проводять фахівці інституту мікробіології ім. Д. К. Заболотного НАН України. Тести в обов'язковому порядку проходить кожна партія заквасок. Що є гарантом надійності якості заквасок ТМ GOOD FOOD.

ЗАКВАСКИ GOOD FOOD В ДВОХ КРОКАХ ВІД ВАШОГО БУДИНКУ

Компанія ГудФуд завжди приділяє достатню увагу тому, щоб її продукція була доступною і її зміг знайти і купити кожен бажаючий. Тому наша продукція продається в кожній другій аптеці України, а також у великих мережах супермаркетів ("Амстор", "Фуршет", "Мегамаркет", "Новус", "Велика Кишеня", "Ашан", "Екомаркет", "Перехрестя", "Караван", "Край" та ін).

НАДІЙНІСТЬ ДОСТАВКИ - ГОЛОВНИЙ ПРІОРИТЕТ

Для доставки своєї продукції в Україну, а також для її перевезення по території країни, «ГУДФУД» вибирає найбільш надійних партнерів - міжнародні логістичні і дистриб'юторські компанії, які працюють з найбільшими виробниками продуктів харчування в усьому світі.

Час транспортування від виробника в Італії до центрального складу компанії «ГудФуд» в Києві займає не більше 24 годин.

russian6

Партнери ««ГУДФУД» мають міжнародні стандарти ATP, тобто, дотримуються вимог ЄС з перевезення охолоджених і заморожених товарів.

Для довідки: ATP - це угода про міжнародні перевезення харчових продуктів, що швидко псуються та про спеціальні транспортні засоби, які використовуються для таких перевезень. Транспортні засоби перевізників заквасок ТМ GOOD FOOD оснащені новітнім обладнанням для підтримки необхідного температурного режиму при перевезенні продукції.

Насправді, дуже обмежена кількість логістичних операторів в Україні слідує стандартам міжнародного зразка. Основна маса логістів, які працюють в Україні, «підпорядковується» застарілим стандартам якості перевезень, які дісталися нашій країні ще з радянських часів. Лише самі відповідальні перевізники, в основному, з іноземним корінням, підпорядковуються канонам ATP. Все просто пояснити: транспортний засіб, що не має цього стандарту, є забороненою на території ЄС. В Євросоюзі дуже суворо ставляться до якості перевезень продуктів харчування, тож транспортникам, які працюють по всьому світу можна довіряти - їх регулярно перевіряють прискіпливі європейські інспектори. Саме тому «ГУД ФУД» вибрав для себе партнерів з світовим ім'ям і підтверджують сертифікатами. Серед наших партнерів - міжнародна група Raben («Рабен Україна»), ТОВ «Укрлогистика» (група «Вичунай»).

Схема доставки заквасок GOOD FOOD

Закваски виробляються в Італії - в центрі розвитку і досліджень біохімії і мікробіології BIOCHEM s.r.l., котрий є лідером на ринку заквасок для домашнього приготування в Європі.

З Італії закваски GOOD FOOD приїжджають до Києва літаками в морозильних контейнерах при температурі мінус 18°С. Під час розмитнення, яке відбувається у міжнародному аеропорту «Бориспіль», закваски зберігаються в морозильних камерах при температурі мінус 18°С.

Транспортування до холодного складу компанії «ГУД ФУД» у Києві проводиться автомобілями з рефрижераторами при температурі мінус 18°С.

По Україні закваски перевозить логістична компанія - лідер ринку холодної логістики, - «Рабен Україна», логістичний оператор, який спеціалізується на «холодній» логістиці головним пріоритетом якого є безпека доставки перевезеної продукції. Група Raben ось вже 80 років успішно працює на міжнародному ринку, в Україні представництво компанії існує з 2003-го року.

При цьому, завдяки замкнутому ланцюгу холодної логістики (продукція транспортується при температурі - 18°С) якість продукції ТМ GOOD FOOD залишається незмінною - від заводу в Італії до полиці в супермаркеті або аптеці в Україні.

yoghurt_bowl

Схожі статті