• Як приготувати сир вдома?

    Для дитини сир - один з найбільш важливих і корисних продуктів. Він вводиться в якості кисломолочного прикорму з 5-6 місяців. Звичайно, мами повинні розуміти, що найбільшу користь принесе свіжий натуральний сирок без консервантів. Тому ми рекомендуємо робити сирок вдома самостійно за допомогою молока і закваски «Сир» від компанії GOOD FOOD.

  • Як приготувати йогурт в каструлі?

    З кожним роком все більше людей обирають домашні кисломолочні продукти замість магазинних. Ті, хто хоч раз спробував приготувати йогурт самостійно, розуміють як це просто. Потрібно всього кілька хвилин Вашого часу, щоб отримати корисний і смачний продукт. А готувати з заквасок ГУД ФУД ще простіше і зручніше, тому що не потрібні ніякі спеціальні пристрої. Достатньо звичайної каструлі.

  • Як вибрати молоко для йогурту?

    Все більше людей готує йогурти вдома. І це не тільки мами маленьких діток і вагітні, яким необхідні якісні кисломолочні продукти. Багато дорослих роблять йогурти для себе і своєї сім'ї, розуміючи, що це важливо і корисно в будь-якому віці. І, вибираючи молоко для приготування йогурту, їх природно цікавить питання - яке молоко найкраще. Адже від якості молока буде залежати і те, наскільки корисним буде йогурт.