• Закваски GOOD FOOD: здоровый кишечник - здоровый организм!

  Світ навколо нас постійно змінюється. Сформована до теперішнього часу на планеті екологічна обстановка, викликає серйозну заклопотаність у всьому світі: найсильніша хімізація повітря, води, ґрунтів, призводить до того, що наша повсякденна їжа стає небезпечною. Використання гормональної стимуляції росту тварин, інтенсивне застосування добрив і пестицидів для рослин. В результаті ми маємо продукти з низькою харчовою цінністю, та ще й в умовах сучасної екологічної обстановки напхані токсинами.

 • Cюжет про домашние йогурты GoodFood TM в программе «Мамина школа»

  МОЗ Украины рекомендует закваски «Симбиотик» и «Бифидокомплекс» ТМ Good Food для первого кисломолочного прикорма для детей с шести месяцев, а также при беременности и в период кормления грудью.

 • Cюжет про домашний творог GoodFood TM в программе «Мамина школа»

  Для ребенка творог -- один из самых важных и полезных продуктов. Он вводится в качестве кисломолочного прикорма с 5-6 месяцев. Конечно, мамы должны понимать, что наибольшую пользу принесет свежий натуральный творожок без консервантов. Поэтому мы рекомендуем делать творожок дома самостоятельно с помощью молока и закваски «Сир» от компании GoodFood.

 • Рецепт приготовления домашнего творога от GoodFood

  Мастер-класс по приготовлению домашнего творога от молодой мамы и врача-консультанта компании GoodFood, Катерины Василенко.

 • Как сделать домашний йогурт? GoodFood.

  В этом видео мы вам расскажем как быстро и правильно приготовить один из самых популярных кисломолочных продуктов - вкусный, полезный домашний Йогурт.

 • Первый прикорм малыша. Выбираем правильный йогурт.

  Это видео расскажет вам чем отличаются закваски GoodFood от обычных магазинных йогуртов и почему это так важно для маленьких деток.

 • Фруктово-йогуртовый десерт от финалистки конкурса от ГУДФУД - Все буде добре

  Желая как можно скорее взбодриться с утра, вы пьете кофе, но энергетический заряд быстро исчерпывается? Сегодня победитель конкурса от ГУДФУД на пару с Анитой поделятся рецептом идеального завтрака - фруктово-йогуртовый десерт, наполнит организм необходимой нормой витаминов и силами на весь день!

 • Як приготувати йогурт в мікрохвильовці

  Самі корисні йогурти - це домашні. Тому армія дбайливих господинь, які воліють готувати йогурти самостійно, зростає з кожним днем. Ми вже розповіли вам, як готувати йогурт в йогуртниці , в каструлі, термосі або банці. Але технології не стоять на місці, і, дивлячись на загальний інтерес до домашніх йогуртів, виробники побутової техніки додають функцію «йогурт» вже і в мікрохвильовку.

 • Все буде добре. Дитяче харчування. Закваски та інші кисломолочні продукти у харчуванні дітей

  Кисломолочні продукти - необхідна складова дитячого харчування. Кисломолочні продукти з живими лакто і біфідобактеріями допомагають дитині сформувати здорову мікрофлору кишечника. Чому готувати йогурти краще вдома?

 • Як приготувати домашній йогурт. Рецепт від Світлани Фус

  Кисломолочні продукти - це важлива частина щоденного раціону людини. По-перше, вони є джерелом багатьох вітамінів і мікроелементів, таких як кальцій і фосфор. По-друге, живі йогурти просто необхідні для підтримання нормальної мікрофлори кишечника. Для того, щоб травна система працювала як годинник, необхідно додавати до раціону кисломолочні продукти, що містять біфідо і лактобактерії.

 • Все буде добре. Як зміцнити імунітет і природний захист організму

  Як захистити себе і свою сім'ю від інфекцій, вірусів та інших рознощиків хвороб? Секрет простий! Вчені всього світу заявляють в один голос, імунітет людини на 80% залежить від здоров'я кишечника. Відповідно, підтримуючи здоров'я кишечника і мікрофлору кишечника, ви зміцните імунітет і природний захист організму. Найкраща профілактика для кишечника - щодня додавати до раціону домашні йогурти з живими лакто і біфідобактеріями.

 • Все буде добре. Правильне харчування - запорука здоров'я та довголіття!

  Бути здоровим дуже просто, якщо додати до свого раціону натуральні кисломолочні продукти, котрі можна приготувати самостійно за допомогою заквасок ГУД ФУД.

 • Очищення організму від шлаків і токсинів. Порада з програми Все буде добре

  Кишечник - це орган, який відповідає за очищення організму від токсинів і шлаків. Натуральні домашні йогурти з заквасок GOOD FOOD (ГУД ФУД) містять у собі живі культури бактерій - лакто- і біфідобактерії. Ці молочнокислі бактерії підтримують здорову мікрофлору кишечника і забезпечують правильну роботу кишечника. Тому, якщо ви хочете очистити організм, важливо підтримувати здорову роботу кишечника.

 • Домашній кефір і рецепти з кефіру від програми Все буде добре

  Натуральні домашні йогурти, кефір, ряжанку та інші кисломолочні продукти легко можна приготувати у себе вдома з заквасок GOOD FOOD (ГУД ФУД). Домашні йогурти та інші кисломолочні продукти - це безмежне розмаїття смачних страв і десертів для всієї родини.

 • Все буде добре. Планування вагітності і зачаття дитини. З чого почати?

  Порада від Світлани Фус з програми «Все буде добре». Для того, щоб малюк народився здоровим, важливо не тільки стежити за здоров'ям під час вагітності, але і ретельно підготуватися до зачаття. Одним з головних правил підготовки до майбутньої вагітності є правильне харчування. До моменту зачаття організм майбутніх батьків повинен працювати як годинник. Всі вітаміни та мікроелементи, які надходять з їжею, повинні добре засвоюватися, а токсини і шкідливі речовини, навпаки, швидко виводитися з організму. За ці дві функції в організмі кожної людини відповідає кишечник і мікрофлора кишечника.

 • Все буде добре. Очищення організму і кишечника за допомогою домашніх йогуртів

  Порада з програми «Все буде добре». Погане самопочуття - це ще не хвороба. Іноді це просто організм, забруднений токсинами і шлаками, дає знати про свою проблему. Ідеальним продуктом для очищення організму є бактеріальні закваски GOOD FOOD (ГУД ФУД).

 • Видео-рецепт приготовления домашнего йогурта

  Как самому приготовить домашний йогурт? Для того чтобы в домашних условиях получился такой вкусный и полезный продукт, нам потребуется всего несколько минут времени и немного терпения.