Закваски GOOD FOOD: здоровый кишечник - здоровый организм!

Світ навколо нас постійно змінюється. Сформована до теперішнього часу на планеті екологічна обстановка, викликає серйозну заклопотаність у всьому світі: найсильніша хімізація повітря, води, ґрунтів, призводить до того, що наша повсякденна їжа стає небезпечною. Використання гормональної стимуляції росту тварин, інтенсивне застосування добрив і пестицидів для рослин. В результаті ми маємо продукти з низькою харчовою цінністю, та ще й в умовах сучасної екологічної обстановки напхані токсинами.

Всі ці зміни дуже впливають на наш організм, особливо на шлунково-кишковий тракт, який є домом для хороших і поганих бактерій, де вони постійно розмножуються і живуть, виконуючи свою роботу. Фактично, близько 10% нашої ваги становлять бактерії. Хороші бактерії, пробіотики, грають головну роль в нашому травленні, метаболізмі та імунному захисту. Вони продукують ферменти, які розщеплюють їжу, регулюють засвоєння вітамінів та інших нутрієнтів, і трансформують цукор до більш простих і потрібних складових. Корисні лактобактерії є важливою частиною імунної системи - вони блокують токсини, руйнують алергени, протистоять небезпечним бактеріям. Фактично 70-80% нашої імунної системи знаходиться в нашому кишечнику. Коли у вас є достатня кількість хороших бактерій, які виконують свої функції, ваше травлення, метаболізм і імунітет знаходяться в хорошому стані, і ви відчуваєте, що ваше тіло здорове. Якщо ви не забезпечуєте ваше тіло хорошими бактеріями, погані бактерії починають перемагати, і з'являються такі негативні прояви як діарея або запор, здуття, запалення в кишечнику, алергія на харчові продукти, втома, дратівливість. Звичайно, можна приймати велику кількість різних ліків, вітамінних комплексів і страждати від печії після кожного вживання їжі.

Бактеріальні закваски GOOD FOOD - це найбільш ефективний спосіб повернути вашому організму хороші пробіотичні бактерії, яких не вистачає через вашого харчування. Ми використовуємо клінічно перевірені штами бактерій першого покоління. Ці бактерії стійкі до дії травних ферментів, шлункового соку і жовчі. Потрапляючи в кишечник, вони приживаються там і відновлюють нормальну мікрофлору. Всі наші закваски не містять глютену і тваринних білків. В них немає ніяких добавок і консервантів.
Закваски GOOD FOOD: здоровий кишечник - здоровий організм!

Схожі статті