5 причин додати йогурти-пробіотики в свій раціон
Йогурт-пробіотик — це кисломолочний продукт, в якому живуть корисні бактерії
Виявляється, бактеріальні інфекції — одна з найчастіших причин звернення до лікарів. І правда: хвороби кишечника, такі як, дисбактеріоз, трапляються дуже часто. А все тому, що від бактерій нікуди не сховатися, зате можна легко захиститися від дисбактеріозу. Натурально і корисно.
Не секрет, що нас оточують бактерії. Більш того, їх більш ніж достатньо і всередині нас. Бактерії, які живуть в організмі людини складають нашу мікрофлору. Між іншим, це повноцінний, другий за розмірами орган в нашому організмі.
Бактерії бувають хороші і погані. Коли поганих бактерій стає занадто багато, то хороші не можуть їм протистояти. Їм потрібна допомога.
Скажімо, якщо в організм потрапила інфекція, а корисних бактерій виявилося занадто мало для боротьби з «заразою», тоді вони починають масово гинути, а їх місця займають шкідливі бактерії. Ось вам і дисбактеріоз кишечника. Проблема ще й у тому, що оскільки наш організм — це цілісна складна система — порушення в одній її частині приводять до хвороб в інших частинах. Наприклад, при кишковій інфекції проблеми будуть не тільки відчуватись у кишечнику, але і проявлятись на шкірі.
Кишкові інфекції мають безліч шляхів, якими потрапляють в організм. І це зовсім не обов’язково брудні або зіпсовані продукти. Отримати порушення в мікрофлорі можна просто поплававши в річці або у морі і випадково проковтнути трохи води з шкідливими бактеріями. Або ще банальніше: пообідати в ресторані, де погано вимили посуд, привітатися за руку з хворою людиною і так далі. Список джерел інфекцій кишечника можна продовжувати нескінченно.
Безумовно, в таких випадках потрібне лікування кишечника. Способів лікування дисбактеріозу є маса, але найбільш просунутий — не лікувати дисбактеріоз, а запобігти його появі.
Щоб бути готовими до потрапляння бактеріальної інфекції в кишечник потрібно виховати у власному організмі армію опору — населити свою мікрофлору безліччю корисних бактерій, які в разі чого здатні будуть захистити організм і не дозволять інфекції розповсюдитись. Тобто, лікування кишечника не знадобиться.
Є хороші новини: як уже згадувалося, наш організм — це цілісна система. Відповідно достатньо відновити мікрофлору кишечника, щоб вся інша мікрофлора організму почала реабілітацію. Цей факт багаторазово доведений клінічними дослідженнями.
Найпростіший, а також ефективний і смачний спосіб відновити мікрофлору кишечника – це натуральні йогурти з пробіотичних заквасок GOOD FOOD.
Закваски GOOD FOOD (ГУД ФУД) містять тільки корисні лакто-і біфідобактерії першого покоління. Ці бактерії ідентичні тим, що живуть в нашому організмі від природи. Це означає лише одне: бактерії з заквасок GOOD FOOD максимально швидко допоможуть відновити баланс мікрофлори всього організму. При цьому, регулярне вживання натуральних йогуртів допоможе легко підтримувати цей баланс і вберегти організм від багатьох недуг.
В 1 мл готового йогурту GOOD FOOD (ГУД ФУД) кількість корисних бактерій така ж висока, як і в пакетику сухої закваски. При цьому, набагато більша, ніж в капсульованих пробіотиках.
Для профілактики і підтримки мікрофлори достатньо вживати по 150 мл натурального йогурту з заквасок GOOD FOOD вранці і ввечері.
Для лікування (окремо, або разом з медичними препаратами при необхідності) краще використовувати йогурт з закваски Симбіотик від GOOD FOOD.
Рекомендована кількість продукту в день:
При виражених проявах дисбіозу рекомендовано додати також закваску в сухому вигляді:
Good Food – здоров’Я тут!
Йогурт-пробіотик — це кисломолочний продукт, в якому живуть корисні бактерії
Домашній йогурт корисніше магазинного. Коли ви готуєте йогурт самі, то ви впевнені в його якості
Корисні бактерії, пробіотики, відіграють основну роль в нашому травленні, метаболізмі та імунному захист
+++