Висновки клінічного дослідження про лікування дисбактеріозу закваскою Симбіотик

Симптоми дисбактеріозу відомі більшості сучасних людей. Ними є:

 • розлад травлення,
 • біль у животі,
 • метеоризм,
 • діарея,
 • хвороби нервової системи,
 • погіршення стану кісток і шкіри.

Основною передумовою дисбактеріозу є зменшення кількості живих корисних бактерій в мікрофлорі людини.

Мікрофлора — другий за величиною (після шкіри) орган людини. Єдиний орган, що складається не з власних клітин людини, а з живих організмів — лакто, біфідо та інших бактерій. Людина і бактерії живуть в симбіозі. Цей союз приносить їм взаємну користь. Мікроорганізми отримують їжу та місце проживання. За це вони виконують дві життєво важливі для людини функції:

 • Перетравлюють їжу: синтезують всі відомі вітаміни і амінокислоти.
 • Виконують 80% функцій імунітету: нейтралізують збудників хвороб, перешкоджають проникненню в кров алергенів і токсинів.

Загальна вага мікрофлори людини 2 – 3 кг. Живі бактерії, що населяють мікрофлору, як будь-які організми: розмножуються, хворіють і вмирають. Сильне скорочення чисельності здорової мікрофлори називається дисбактеріоз. Найбільш пощиренними причинами, що негативно впливають на мікрофлору людини являються:

 1. Не свіжа їжа;
 2. Алкоголь, паління;
 3. Консерванти у продуктах;
 4. Антибіотики
 5. Чадні гази та промислові викиди;
 6. Гормони стресу.

Найбільш ефективним методом боротьби з дисбактеріозом являються пробіотики. Пробіотики – це продукти чи ліки, що містять мікроорганізми, аналогічні Флорі людини.

Клінічне дослідження, проведене в медичному Університеті ім. О. О. Богомольця, підтвердило, що застосування бактеріальної закваски Симбіотик протягом 2-4-х тижнів нормалізує мікрофлору кишківника, знімає симптоми дисбактеріозу. Наслідком цього є нормалізація роботи імунної та травної систем.

Симбіотик — це закваска для приготування живого домашнього йогурту, збагачена живими активними пробіотиками. Симбіотик — це композиція з 11 Найбільш корисних для людини видів бактерій:

5 лактобактерій5 біфідобактерійПропіоновокислі
Lactobacillus BulgaricusBifidobacterium BifidumPropionibacterium Freudenreichii
Lactobacillus RhamnosusBifidobacterium Infantis
Lactobacillus AcidophilusBifidobacterium Longum
Lactobacillus PlantarumBifidobacterium Breve
Streptococcus ThermophilusBifidobacterium Adolescentis

Крім того, дослідження підтвердило, що прийом Симбіотика підвищує настрій і загальний тонус. Це відбувається за рахунок того, що мікрофлора поставляє в організм 95% серотоніну — гормону радості. Серотонін надає відчуття ясності, легкості, припливу енергії. Чим здоровіше мікрофлора — тим активніше вироблення серотоніну і краще самопочуття

Чому Симбіотик ефективніше пробіотиків у капсулах

 • Більше видів пробіотиків. До складу Симбіотику входить 11 видів пробіотиків вищї європейської якості. Фарм. пробіотики містять від 2 до 7 видів бактерій.
 • Більше бактерій. Вміст бактерій в 1 чайній ложці готового йогурту дорівнює вмісту бактерій в 1 капсулі пробіотика. Користь від прийому 200 мл йогурту дорівнює прийому 200 капсул пробіотика!
 • Живі активні бактерії замість «сплячих ». Мікроорганізми в капсулах знаходяться в стані анабіозу або глибокого сну. В йогурті вони знаходяться на піку своєї активності і життєздатності.

Деталі клінічного дослідження закваски Симбіотик

Мета дослідження: оцінка ефективності закваски Симбіотик Good Food при лікуванні дисбактеріозу на різних ствдіях захворювання.

Ким проводилося: кафедрою внутрішньої медицини №1 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця (Україна, Київ, 2012 рік).

Метод дослідження: відповідно до стандарту для медичних препаратів – подвійне, сліпе, плацебо-контрольоване. Це означає, що 50% пацієнтів приймали Симбіотик у вигляді готового йогурту, другі 50% пацієнтів приймали «плацебо». Такий підхід дав можливість повністю виключити будь-які чинники впливу на здоров’я, крім лікувального ефекту Симбіотика.

Висновки клінічного дослідження про лікування дисбактеріозу закваскою Симбіотик

GOOD FOOD – здоров’Я тут!

Good Food 3.10.2019

  Залишити коментар

Читайте також

Який пробіотик краще при прийомі антибіотиків і як його знайти

Чим більше корисних бактерій в пробіотику — тим краще

5 причин додати йогурти-пробіотики в свій раціон

Йогурт-пробіотик — це кисломолочний продукт, в якому живуть корисні бактерії

Дослідження про вплив йогуртів-пробіотиків на лікування дисбактеріозу

Клінічне дослідження підтвердило ефективність бактеріальної закваски "Симбіотик".

0
0
Ваш кошик порожній