Євген Клопотенко рекомендує закваски ТМ Good Food

З кожним роком все більше людей віддають перевагу домашнім продуктам над магазинними. Ті, хто хоч раз спробував приготувати йогурт самостійно, розуміють, як це просто. І, насправді, – зовсім не складно. Саме на цих засадах зійшлися разом кулінарний експерт і бренд-шеф Євген Клопотенко і компанія GOOD FOOD*. З листопада 2018 року бренди почили своє тісне співробітництво.

Кожна закваска TM GOOD FOOD – це унікальний комплекс корисних бактерій – природних складових здорової мікрофлори людини. Закваски GOOD FOOD включають в себе всі необхідні пробіотичні бактерії в різних комбінаціях: на кожен день, для відновлення мікрофлори, для вагітних, для дітей, для кисломолочного прикорму, для схуднення та спалювання жиру, для людей старшого віку і т.д.

Коментуючи майбутню співпрацю з GOOD FOOD Євген Клопотенко озвучив, – «Я обожнюю світ ферментації і бактерій. Він величезний і різноманітний. Бактерії можуть змінити повністю змінити продукт. Зі звичайного молока можна отримати йогурт, сир, ряжанку і ще купу всього. Відбувається це неймовірно просто: різна комбінація бактерій — різний продукт. Але основа завжди одна і та ж — молоко. Це ж круто. І виявляється, — легко. Змішав, залишив і через деякий час насолоджуєшся мільйоном рецептів. Ніяких приладів і особливого досвіду в кисломолочній індустрії не потрібно. Я хочу розповісти людям, що приготувати вдома якийсь кисломолочний продукт — це неймовірно просто. А ще корисно. З заквасками GOOD FOOD саме так. Це просто must have в вашому холодильнику! ».

Сподіваємося, що наша співпраця в черговий раз підтвердить просту істину: «Готувати смачну та корисну їжу на своїй кухні — просто!»

*Закваски TM GOOD FOOD — це високоякісний продукт: всі штами мікроорганізмів відповідають параметрам міжнародних стандартів для пробіотиків. Чистота і безпека продукції підтверджені незалежними перевірками європейських лабораторій і інститутом мікробіології ім. Д. К. Заболотного НАН України. Бактеріальні закваски GOOD FOOD — це правильне і раціональне харчування з максимальною користю для здоров’я.

Євген Клопотенко рекомендує закваски ТМ Good Food

Good Food – здоров’Я тут!

Good Food 1.11.2018

    Залишити коментар

Читайте також

Якість заквасок Good Food підтверджено «Добрим знаком» (СТБ)

«Добрий знак» — це додаткова гарантія високої європейської якості заквасок «GOOD FOOD».

Здоровий кишківник — здоровий організм

Корисні бактерії, пробіотики, відіграють основну роль в нашому травленні, метаболізмі та імунному захист

Фотозвіт корисного сніданку з Наталією Лелюх

Фотозвіт корисного сніданку з Наталією Лелюх Поспішаємо порадувати Вас фотографіями з корисного сніданку з Good Food. Перша лекція відбулася 1…

0
0
Ваш кошик порожній