Здоровий кишківник — здоровий організм!

Світ навколо нас постійно змінюється, а сьогоденна екологічна ситуація на планеті викликає стурбованість у всьому світі. Хімізація повітря, води, ґрунтів, призводить до того, що наша повсякденна їжа стає небезпечною. Через використання гормональних засобів для стимуляції росту тварин, інтенсивне застосування добрив і пестицидів для рослин, ми отримуємо продукти з низькою харчовою цінністю, а в умовах сучасної екологічної ситуації ще й перенасичені токсинами.

Усі ці зміни впливають на наш організм, а особливо на шлунково-кишковий тракт, який є осередком для розмноження, життєдіяльності корисних та шкідливих бактерій. Фактично вони складають близько 10% нашого ваги.

Корисні бактерії, пробіотики, відіграють основну роль в нашому травленні, метаболізмі та імунному захисті.

Вони продукують ферменти, які розщеплюють їжу, регулюють засвоєння вітамінів та інших нутрієнтів, а також трансформують цукри до простіших і потрібніших складових. Корисні лактобактерії є важливою частиною імунної системи, адже блокують токсини, руйнують алергени та протистоять небезпечним бактеріям. Фактично 70-80% нашої імунної системи знаходиться в кишківнику.

Наявність достатньої кількості хороших бактерій, які виконують свої функції, сприяють хорошому травленню, метаболізму та імунітету. Від цього ви відчуваєте, що ваше тіло здорове. Якщо ви не забезпечите тіло корисними бактеріями, це сприятиме розповсюдженню поганих. Внаслідок цього з’являються такі негативні прояви як діарея або запор, здуття, запалення в кишківнику, алергія на харчові продукти, втома, дратівливість. Звісно, можна приймати велику кількість різних ліків, вітамінних комплексів і страждати від печії після кожного вживання їжі.

Бактеріальні закваски GOOD FOOD — це найбільш ефективний спосіб повернути вашому організму корисні пробіотичні бактерії, яких не вистачає у звичному раціоні харчування. Ми використовуємо клінічно перевірені штами бактерій першого покоління. Ці бактерії стійкі до дії травних ферментів, шлункового соку та жовчі. Потрапляючи в кишківник, вони приживаються там і відновлюють нормальну мікрофлору. Всі наші закваски не містять глютену та тваринних білків. Вони не містять жодних добавок й консервантів.

Здоровий кишківник — здоровий організм

Закваски GOOD FOOD: здоровий кишківник — здоровий організм!

Good Food 15.06.2018

    Залишити коментар

Читайте також

Бактеріальні інфекції кишечника. Лікуємо дисбактеріоз за допомогою натуральних йогуртів.

Найпростіший спосіб відновити мікрофлору кишечника - це натуральні йогурти.

Пробіотики під час вагітності: які можна застосовувати і для чого майбутній мамі потрібні корисні бактерії

Під час вагітності часто порушується баланс мікрофлори, яка захищає організм матері

Фотозвіт корисного сніданку з Наталією Лелюх

Фотозвіт корисного сніданку з Наталією Лелюх Поспішаємо порадувати Вас фотографіями з корисного сніданку з Good Food. Перша лекція відбулася 1…

0
0
Ваш кошик порожній